nl

ALLES OVER SMARTBOX LIGHT PLUS

Smartbox Light Plus aanhangwagen met laadklep en doorlaadsysteem

De Smartbox Light Plus is volledig binnenhuis ontwikkeld en gebouwd; Smartbox heeft in combinatie met Allro-Plast Carrosserieën al meer dan 25 jaar ervaring op het gebied van bakkenbouw. Met al deze ervaring is ook de Smartbox Light Plus ontwikkeld; lichtgewicht maar super robuust en multi-inzetbaar.

Vanaf heden direct leverbaar voor € 22.400,00 excl. BTW voor de uitvoering zoals op de foto’s (zonder stickers). Uiteraard kunnen de meeste opties achteraf nog gemonteerd worden. Vanwege deze combinatie ideaal voor het vervoer van pallets/zware goederen met een bakwagen ervoor, ook voor de verhuur van apparatuur of andere zaken kan de Smartbox Light Plus ingezet worden vanwege de accu die de laadklep ‘stand-alone’ laat draaien.

Met een eigen gewicht van 1.250KG en daarmee een laadvermogen van 2250KG is overbeladen verleden tijd.

 

Intro Image

Eigenschappen

Speciaal aangepast AL-KO chassis voor optimale gewichtsverdeling
Voorzien van volledige LED verlichting
Standaard geïntegreerde vliegtuigrails met ladingszekeringscertificaat
Volledig openslaande deuren aan de voorzijde inclusief klep voor doorladen
Slagvaste zijwanden van honingraat-materiaal; super robuust maar lichtgewicht
Steunpoten aan voor en achterzijde
Dhollandia 750KG laadklep met 1600mm platformlengte met rolstops en platformverlichting

USP Icon

Enorm
Milieubewust

De Smartbox wordt opgebouwd uit 100% recyclebare materialen. Hierdoor is ook de afvoer van de Smartbox beter voor het milieu.

USP Icon

Hoogste
laadvermogen

U bent verzekerd van het hoogst mogelijke laadvermogen. Door het extreem lage gewicht van de laadbak, kunt u een zwaardere lading vervoeren.

USP Icon

Lichtste Laadbak
van Europa

Met Smartbox heeft u de lichtste laadbak van Europa! Minder gewicht betekent minder verbruik en slijtage.

Meer lezen over de producten?
Klik hier

Vragen?
Aarzel niet om te vragen!

Contact
Contact Image

Vraag hier een offerte aan voor een Smartbox

    Maak hier een keuze op welk voertuig de opbouw moet komen: